Pagina's en blokken opslaan in je Bibliotheek
Favorieten heet nu Bibliotheek. Al je bestaande opgeslagen inhoud staat er nog. Je hoeft niets te migreren of te doen. Bewaar pagina's en blokken die je vaak gebruikt. Via Inhoud toevoegen > Bibliotheek voeg je een opgeslagen pagina of opgeslagen blok in zonder het opnieuw te maken.
Je beheert opgeslagen pagina's en blokken op twee manieren:
1. Pagina's en blokken opslaan vanuit een offerteOpen in de offerte-editor de instellingen van een pagina of blok. Kies Bibliotheek, geef het item een naam, en kies de map waarin je het wilt opslaan.
Wanneer je in de offerte editor zit kun je vanuit het instellingen menu van elke pagina en paragraaf een favoriet aanmaken. Ga naar de instellingen van een paragraaf of pagina (tandwiel knopje in (actie) menu). Ga dan naar de Favorieten tab en geef je nieuwe favoriet een naam en kies de map waarin hij opgeslagen moet worden.
2. Bibliotheek
In de Bibliotheek deel en beheer je opgeslagen pagina's en blokken centraal.
Het antwoord op je vraag niet gevonden?
Stuur ons een e-mail of gebruik de knop rechtsonder om direct een bericht te verzenden